Ohnostroje A Pyrotechnika

pyrotechnika

Každá nevesta chce, aby jej svadobný deň bol báječný a koniec bang. Pre niektoré nevesty by tento nezabudnuteľný koniec mohol byť neuveriteľným dezertným barom, pre ostatných by to znamenalo neskorú noc d.j .. Niektoré páry však vezmú doslova veľký tresk a uzatvoria svoju svadbu s veľkolepým ohňostrojom.

Ohňostroje sú vzrušujúce a dramatické, ale nemusia sa robiť náhodne. Vyžadujú si spravodlivé množstvo plánovania a starostlivosti. Problémom číslo jedna je samozrejme bezpečnosť. Nezabudnite, že ohňostroje sú výbuchy - ak ich chcete na vašej svadbe, utrácajte peniaze, aby ste najali profesionála. Nenechávajte detonácie až na svojho otca alebo divokých strýkov!

Počul som príbehy o spievaných nevestách a šaty so sadzami na nich. Tieto epizódy boli spôsobené tým, že ohňostroj bol vypustený niekým s väčším nadšením ako skúsenosťami. Nechcete, aby vaša svadba bola jedným z tých varovných príbehov.

Pred nájmom umelca ohňostrojov sa obráťte na miestnosť na prijímanie a miestni úradníci o potrebných povoleniach a povoleniach. Bolo by také nepríjemné, aby vaša veľká finále zavrel oheň maršál, pretože ohňostroje sú vo vašom meste nelegálne. Malé plánovanie môže ušetriť veľa srdca.

Akonáhle ste sa zaoberali potrebnými praktickosťami, môžete premýšľať o zábavnej časti - samotnej ohňostroje. Existuje toľko možností; naozaj jediným obmedzením je váš rozpočet. Môžete si vybrať ľadový celobiely displej, ktorý oslní a bude svietiť ako křišťálové svadobné šperky. Sofistikovaná nevesta, ktorá nosí elegantné křišťálové svadobné šperky, sa môže rozhodnúť, že prijme jednoduchosť bieleho ohňostroja.

Viac bujarých nevestí bude milovať zmes jasných farieb osvetľujúcich nočnú oblohu. Vyberte si odvážne ohňostroje ako re, zelená a modrá. Skutočne neuveriteľný a pôsobivý koniec vašej recepcie by bol ohňostroj ukázať v svadobných farbách. Porozprávajte sa o prenose témy! Tento nápad by fungoval veľmi dobre, ak vaša svadobná paleta obsahuje farby ako ružové a zelené; to by bolo menej zaujímavé s tmavými tónmi, ako je mocha alebo čokoláda.

Ohňostroj môže byť perfektným koncom udalosti v každom ročnom období. Len preto, že ste zimná nevesta, nemyslite si, že na vašej svadbe nemôžete užívať ohňostroj. Ak o tom premýšľate, veľa miest má novoročnú ohňostroj, takže sa to dá určite urobiť kedykoľvek počas roka. Urobte z neho skutočnú udalosť: predtým, než sa vydáte von, nechajte dvierka káva, kysané jablčné mušle alebo írska káva. Prirodzene, nevesta bude chcieť nosiť ohromujúci sametový plášť alebo kožušinový zábal pri sledovaní show.

Ak máte rád myšlienku ohňostrojov na svoj svadobný deň, ale nemáte dostatok miesta na to vo svojom rozpočte (povedzme to, boli by drahé), existuje jedna alternatíva. Naplánujte si svadbu na dátum, ktorý vaše mesto kladie na ohňostroj, a uistite sa, že si rezervovať miesto, ktoré má dobrý výhľad na show. Pravdepodobne to bude znamenať naplánovanie vašej svadby na dovolenku, ako je štvrtý júl alebo Silvestra, čo je úplne v poriadku (nie je to ako plánovanie vašej svadby na Vianočný deň). V niektorých mestách sú ohňostroje skutočne v treťom júli, čo by mohlo fungovať ešte lepšie. Mestské ohňostroje nemusia byť v svadobných farbách, ale musia byť fantastické. Nehovoriac o tom, zadarmo!

Firemné zobrazenie určite robí svadbu, ktorú vaši hostia nikdy nezabudnú. Môžu to byť skutočne zábavné a jedinečné spôsoby, ako ukončiť príjem. Hovorte o tom, že idete s treskom!

Ohňostroje sú veľmi zábavné. Ľudia ísť oooh a aahhhh po veľkolepé zobrazenie pyrotechniky vysoko na nočnej oblohe. Ohňostroje sú vždy obľúbeným davom, či už je to zobrazenie 4. júla alebo hračka alebo Silvester. Mohlo by to byť profesionálna show alebo susedia na dvore. Či tak alebo onak je to vzrušujúce odklonenie, aby okočili večer. Bezpečnosť zohráva dôležitú úlohu pri tejto zábave, pretože keď niekto ubližuje, zábava rýchlo klesá.

Minulý rok v nemocnicných nemocniciach v Spojených štátoch sa zaobchádzalo s odhadovaným počtom 2700 detí vo veku 15 rokov a menej za zranenia, ktoré zahŕňali ohňostroj počas obdobia známeho ako ohňostroj, ktorý trvá od polovice júna do polovice júla. Viac ako 40 percent všetkých ohrozených ohňostrojmi sú deti do 15 rokov podľa Komisie pre bezpečnosť spotrebiteľských výrobkov.

Nedovoľte, aby deti hrajú s ohňostrojom bez zodpovedného dohľadu nad dospelými. Vždy dávajte deťom vašu neoddeliteľnú pozornosť, keď ste sa zapojili do akejkoľvek aktivity zahŕňajúcej ohňostroj. Tu sú niektoré odporúčania ako preventívne opatrenia pre dospelých, ktorí sa rozhodnú použiť ohňostroj.